Sealskin Contour Schuifdeur met zijwand 140x90x200 cm, 6 mm helder veiligheidsglas met antikalklaag Mat wit

| Artikelnummer | CD101496025100 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF72 |
| EAN | 8720314710755 |
| Afmeting | 140x90x200 cm |
| Lengte | 88 cm |
| Breedte | 138 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Afwerking | Mat |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Schuifdeur |
| Aantal deuren | 1 |
| Openingswijze | Schuif |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 5 Jaar |
| Breedte Deuropening | 60 cm |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sealskin |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant