1200mm breed 2000mm hoog.
Ophanging dmv grote wielen RVS.
Glas 8mm dik met NANO behandeld glas
Verstelbaar van 1200 tot 1220mm
Deze nis deur heeft een maximale breedte van 120 cm.
Hij

| Artikelnummer | 20.3850 |
|---|---|
| EAN | 8718503678214 |
| Afmeting | 120x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja, verstelbaar 1100 - 1200 mm |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Schuifdeur |
| Materiaal Handvaten | Hoogwaardig aluminium |
| Openingswijze | Schuif |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Breedte Deuropening | 1150 MM |
| Plaatsing deur | Links of Rechts |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | CE-keurmerk |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant