Schmidt inbouw-wandmengkraan chroom van Best Design past in een moderne badkamer. Het voordeel van een inbouwkraan is dat het een mooi en afgewerkt gevoel krijgt boven uw wastafel. Koud en warm water regelt u met de draaiknoppen aan beide zijdes van de kraan. Kleur: chroom.
Schmidt Inbouw-Wandmengkraan

| Artikelnummer | 4004560 |
|---|---|
| EAN | 8719323061804 |
| Breedte | 31.4 cm |
| Hoogte | 9.2 cm |
| Lengte | 18 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant