Scharnierende Zijwand 40Cm + Muurprofiel Nano 10Mm

| Artikelnummer | 20.3951 |
|---|---|
| EAN | 8719323032965 |
| Afmeting | 40x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand met draaibare zijwand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Secundaire kleur | Hoogwaardig aluminium |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant