RVS Nero-300 regendouche rond mat zwart komt uit de collectie van Best Design. De Regendouche is gemakkelijk met een muuruitloop of een plafonduitloop te installeren in uw badkamer. De regendouche heeft een moderne uitstraling en past in een minimalistische badkamer. Afmeting: rond 30CM. Kleur: mat zwart.
Rvs Nero Regendouche Rond 300Mm Mat-Zwart

| Artikelnummer | 4003130 |
|---|---|
| EAN | 8719323060517 |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Materiaal | RVS-304 |
| Doucheslangaansluiting | 1/2" inch |
| Primaire kleur | Mat-Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant