RVS Nero-200 regendouche rond mat zwart komt uit de Nero lijn van Best Design. De Regendouche is gemakkelijk met een muuruitloop of een plafonduitloop te installeren in uw badkamer. De regendouche heeft een industriële uitstraling. Afmeting: rond 20CM. Kleur: mat zwart.
Rvs Nero Regendouche Rond 200Mm Mat-Zwart

| Artikelnummer | 4005950 |
|---|---|
| EAN | 8719323062832 |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 0.2 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Materiaal | RVS-304 |
| Primaire kleur | Mat-Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant