Deze RVS muurgoot met flens en kunststof sifon heeft een strak design. U kunt er voor kiezen om de gootsteen voor uw douche te verwerken in de grond of in de muur. Dit model monteert u in de muur. Afmetingen: L70CM*B7CM.
Rvs Muurgoot + Flens + Kunstst.Sifon +Filter 80X7

| Artikelnummer | 33.4196 |
|---|---|
| EAN | 8718858079148 |
| Afmeting | 80x7x7 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 6.7 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant