De Wiesbaden RVS montagebeugel vierkant B30CM*H30CM*Diepte15CM, is geschikt voor het hardstenen fonteintje 39.3503.
Rvs Montagebeugel Hoek 30X30X15

| Artikelnummer | 39.3531 |
|---|---|
| EAN | 8719323033252 |
| Afmeting | 30×30×15 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Primaire kleur | RVS |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant