Douchegoten van Wiesbaden passen mooi in een grotere douche. De douchegoot heeft een strakke belijning en zorgt voor een afgewerkt resultaat. De douchegoot heeft een uitneembare haarfilter en een uitneembaar RVS waterslot. Verkrijgbaar in de afmetingen L110*B7CM, L100*B7CM, L90CM*B7CM, L70CM*B7CM, L80CM*B7CM, L60*B7CM, L50CM*B7CM.
Rvs 3E Gen.Douchegoot+Flens +Rvs Sifon +Filter 70X7

| Artikelnummer | 33.4170 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF152 |
| EAN | 8718503678382 |
| Afmeting | 70x7x7 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 6.7 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant