RVS douchegoot van Wiesbaden is volledig uitgevoerd met roestvrijstaal en heeft een uitneembare waterslot en haarfilter. De douchegoten van Wiesbaden staan voor kwaliteit en hebben vaak een strak design. Verkrijgbare afmetingen: L100CM*B7CM, L90CM*B7CM, L80CM*B7CM, L70CM*B7CM.
Rvs 3E Gen.Douchegoot 40Mm +Rvs Sifon + Filter 90X7

| Artikelnummer | 33.4162 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF151 |
| EAN | 8718503678481 |
| Afmeting | 90x7x7 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 6.7 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant