De collectie bidetkranen van Wiesbaden bestaat uit diverse kleuren en vormen. Met een bidetkraan in uw toiletruimte bespaart u toiletpapier wat weer goed is voor het milieu. Bovendien is een bidetkraan hygiënisch en goed voor uw gezondheid omdat u na het gebruik van het toilet met water spoelt. Een bidetkraan is ook populair onder ouderen omdat het gebruik van toiletpapier steeds lastiger wordt. Deze bidet handdoucheset van Wiesbaden bestaat uit een knijphanddouche, een doucheslang en een bevestigingsonderdeel. Verkrijgbaar in de kleuren: RVS, mat zwart, chroom.
Rvs-304 Matzwarte Bidet-Handdoucheset Rond

| Artikelnummer | 29.4311 |
|---|---|
| EAN | 8719956083969 |
| Breedte | 1.4 cm |
| Hoogte | 15.1 cm |
| Lengte | 4.8 cm |
| Primaire kleur | Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant