Roveto opbouw wastafel mat zwart heeft een stoere rechthoekige moderne uitstraling. De Roveta is van keramiek wat als voordeel heeft dat het kleurvast en makkelijk in het onderhoud is. Afmetingen: B=48CM*H=13CM*D=37CM. Kleuren: mat zwart.
Roveto Opbouw-Wastafel 48X37X13Cm

| Artikelnummer | 4006640 |
|---|---|
| EAN | 8719323063419 |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| Diepte | 37 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant