Een ronde spiegel boven uw wastafel maakt de ruimte ruimtelijker. Deze Round spiegel van Wiesbaden heeft een uniek design. De spiegel wordt aan beide kanten verlicht met LED verlichting. Het voordeel van LED verlichting is dat u 90% bespaart op uw verbruikskosten. Omdat de spiegel spatwaterdicht is, kunt u zorgeloos genieten van uw bad- en douchemomenten. De spiegelverwarming voorkomt condensvorming. Verkrijgbaar in de afmetingen: B80CM*H80CM, B60CM*H60CM.
Round Dimbare Led Condensvrije Spiegel Rond 800

| Artikelnummer | 38.3796 |
|---|---|
| FamilyId | SPF33 |
| EAN | 8719956082344 |
| Afmeting | 80x80 cm |
| Vorm | Rond |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant