Wees de eerste om dit product te beoordelen
Round Dimbare Led Condensvrije Spiegel Rond 600
Een ronde spiegel boven uw wastafel maakt de ruimte ruimtelijker. Deze Round spiegel van Wiesbaden heeft een uniek design. De spiegel wordt aan beide kanten verlicht met LED verlichting. Het voordeel van LED verlichting is dat u 90% bespaart op uw verbruikskosten. Omdat de spiegel spatwaterdicht is, kunt u zorgeloos genieten van uw bad- en douchemomenten. De spiegelverwarming voorkomt condensvorming. Verkrijgbaar in de afmetingen: B80CM*H80CM, B60CM*H60CM.
| Artikelnummer | 38.3795 |
|---|---|
| FamilyId | SPF33 |
| EAN | 8719323036093 |
| Afmeting | 60x60 cm |
| Vorm | Rond |
| ​Type lamp | LED |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Beoordelingen en recencies
Levertijd is 1 - 2 werkdagen
Wat een topfirma en een ongelooflijke coulance 2x door onze verkeerde inschatting moest de douchecabine retour en weer een nieuwe komen en zonder pardon werd alles geretourneerd , fantastisch, complimenten