Rondine 600X600 J86681 Volcano Beige Ret

Hoeveel heeft u er nodig?
| Artikelnummer | 1312387 |
|---|---|
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Mat |
| Toepassing | Vloer |
| Look | Beton |
| Kleurnaam | Beige |
| Verschijningsvorm | Uni |
| Primaire kleur | Beige |
| Aantal stuks per doos | 3 |
| Gewicht 1 tegel | 7.36 kg |
| Land Van Herkomst | Italie |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Rondine |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant