Rondine 075X450 J86356 Living Cenere

Hoeveel heeft u er nodig?
| Artikelnummer | 1266025 |
|---|---|
| Breedte | 7.5 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Mat |
| Toepassing | Vloer |
| Look | Hout |
| Kleurnaam | CENERE |
| Verschijningsvorm | Uni |
| Primaire kleur | Bruin |
| Aantal stuks per doos | 26 |
| Gewicht 1 tegel | 0.7 kg |
| Land Van Herkomst | Italie |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Rondine |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant