De prachtige vierkante Rombo wastafelkraan inclusief bijpassende clickwaste van Wiesbaden is eenvoudig in zijn gebruik door de brede en stevige éénhendel handgreep. Bovendien is de Rombo duurzaam vanwege zijn keramische binnenwerk. De kraan past uitstekend bij de rest van de Rombo serie kranen van Wiesbaden voor uw badkamer of toilet. Verkrijgbaar in de kleuren: geborsteld staal, chroom.
Rombo Waterval-Wastafelkraan+ Clickwaste Chroom

| Artikelnummer | 29.4200 |
|---|---|
| EAN | 8718503678054 |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 15.6 cm |
| Lengte | 10.3 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant