Rombo douchethermostaat komt uit de Rombo lijn van Wiesbaden. De kranen van Wiesbaden hebben unieke designs en zijn verkrijgbaar in diverse kleuren. De normale thermostaatkranen hebben de vervelende eigenschap dat ze bij gebruik zeer heet kunnen worden. De Rombo is dusdanig opgebouwd dat binnenin de heet waterstroom niet de body van de kraan kan verwarmen. Deze heeft dus een aangename temperatuur wat ideaal is voor kinderen en ouderen. Kleur: chroom.
Rombo Thermostatische Douchemengkraan Chroom

| Artikelnummer | 29.3967 |
|---|---|
| EAN | 8718053679563 |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 5.9 cm |
| Lengte | 7.1 cm |
| Type kraan | Thermostaatkraan |
| Doucheslangaansluiting | Onder |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant