Wees de eerste om dit product te beoordelen
Rombo Thermostatische Badmengkraan Zwart
De Rombo thermostatische kraan heeft een robuuste uitstraling wat past bij een industriële look. De temperatuurknop heeft een veiligheidsblokkering op 38 graden. De kranen van Wiesbaden staan voor een uniek design en goede kwaliteit.
| Artikelnummer | 29.4142 |
|---|---|
| EAN | 8719743060395 |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 5.9 cm |
| Lengte | 16.5 cm |
| Type kraan | Thermostatische kraan |
| Doucheslangaansluiting | Voor |
| Met Handdoucheset | Nee |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Wat een topfirma en een ongelooflijke coulance 2x door onze verkeerde inschatting moest de douchecabine retour en weer een nieuwe komen en zonder pardon werd alles geretourneerd , fantastisch, complimenten