Rombo waterval badmengkraan van Wiesbaden is een echte eyecatcher. Met het waterval effect creëert u de ultieme wellnesservaring tijdens uw badmoment. De kraan wordt geleverd inclusief een bijpassende handdouche en doucheslang. Kleur: chroom.
Rombo Thermostatische Badmengkraan Waterval Chroom

| Artikelnummer | 29.3968 |
|---|---|
| EAN | 8718053679570 |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 5.9 cm |
| Lengte | 16.2 cm |
| Type kraan | Thermostatische kraan |
| Doucheslangaansluiting | Voor |
| Met Handdoucheset | Nee |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant