De Rombo komt uit de Rombo lijn van het merk Wiesbaden. De Rombo heeft een stijlvol design die u kunt combineren met andere vierkante details in uw badkamer. Deze Rombo afbouwdeel inbouwthermostaat heeft diverse voordelen. Het inbouw element zorgt voor een afgewerkt effect aan de muur. De watertemperatuur is thermostatisch ingeregeld met een 38 graden begrenzer De kraan bestaat uit een thermostaatknop, een omstelknop voor douche, handdouche en een bodemplaat. Voor de Rombo afbouwdeel heeft u wel een inbouwdeel nodig. Verkrijgbaar in de kleuren: chroom, geborsteld staal.
Rombo Afbouwdeel Inbouwthermostaat 2 Weg Geborsteld Staal

| Artikelnummer | 29.2525 |
|---|---|
| EAN | 8718858078868 |
| Breedte | 12.5 cm |
| Hoogte | 18.5 cm |
| Lengte | 5 cm |
| Primaire kleur | Geborsteld Staal |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant