De Rombo 2-knops inbouw-wastafelmengkraan van Wiesbaden heeft een vierkant design. De kleine details in uw badkamer maken de uitstraling compleet. Stem de kraan af met andere vierkante details zoals een vierkante badkamerkraan uit het assortiment van Sanexo of vierkante handdoekhaken. De Rombo is ook verkrijgbaar met een 1 knops bediening waarmee u warm- en koud water regelt. Te combineren met inbouwdeel 29.3100 die u apart dient te bestellen. Verkrijgbaar in de kleuren: geborsteld staal en chroom.
Rombo 2-Knops Wastafel-Afbouwdeel Chroom

| Artikelnummer | 29.3111 |
|---|---|
| EAN | 8719323030053 |
| Breedte | 26 cm |
| Hoogte | 8.4 cm |
| Lengte | 20.7 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!