Hart-op-Hart 15cm aansluiting.
Kleur: geborsteld staal
Inclusief S-koppelingen met rozet.
Voorzien van keramische schijven

| Artikelnummer | 29.3926 |
|---|---|
| EAN | 8718053677514 |
| Breedte | 26.4 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Lengte | 11.5 cm |
| Primaire kleur | Geborsteld Staal |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Xellanz |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant