De Rio-304 is van een hoogwaardig RVS geproduceerd. De ideale temperatuur kan ingesteld worden zodat u kunt genieten van uw badmoment. RVS staat voor roestvast staal en zal bij de juiste behandeling niet roesten. Dit materiaal heeft een zeer lange levenstijd en zal jaren meegaan; RVS is loodvrij en zeer duurzaam. In het assortiment van Sanexo vindt u bijpassende doucheslangen die u moeiteloos kunt bevestigen aan de kraan. Afmeting: B15CM.
Rio-304 Therm.Douchemengkraan 15Cm Rvs

| Artikelnummer | 29.3928 |
|---|---|
| EAN | 8719323034037 |
| Afmeting | 15 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 6.5 cm |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant