Afmeting: ca. 4 x 17,5 x 3,5 cm
Lengte doucheslang: ca. 125 cm
Verschillende instelmogelijkheden
Materiaal: ABS en roestvrije materialen
Heet waterbestendig
Met start-stop-functie
Inclusief muurbeugel
Antikalksproeiers
Voor gebruik bij de wastafel
| Artikelnummer | 73.1308 |
|---|---|
| EAN | 4006956162348 |
| Breedte | 3.5 cm |
| Hoogte | 17.5 cm |
| Lengte | 4 cm |
| Type kraan | Handdouche |
| Met Handdoucheset | Ja |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Verstelbare handdouche | Nee |
| Met Glijstang | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 weken |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Ridder |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!