Regendoucheset Lambro Vierkant Chroom is een luxe set waarmee u de ultieme wellness ervaring in uw badkamer realiseert. Even heerlijk ontspannen tijdens het douchen. De warmte en het volume van de waterstraal regelt u met een lichte draai van de kraan. De handdouche heeft een stijlvolle hoekige vorm, de hoofddouche is vierkant en heeft een breedte van 20 cm. H146CM*B21CM*D15CM, kleur: chroom.
Regendoucheset Lambro Rond Chroom

| Artikelnummer | sakr00426 |
|---|---|
| EAN | 8720211750342 |
| Afmeting | 21x15x146 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Diepte | 15 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Verstelbare handdouche | CE-keurmerk |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Met Glijstang | CE-keurmerk |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!