Deze rechthoekige spiegel van Wiesbaden is voorzien van alle gemakken. Het design is industrieel en de mat zwarte rand is van een hoogwaardig aluminium. De spiegel heeft dimbare LED verlichting, het verwarmingsmatje voorkomt condens tot slot is de spiegel spatwaterdicht en geschikt rondom de douche of bad. Verkrijgbaar in de afmetingen: B120CM*H60CM, B100CM*H60CM, B80CM*H60CM*B70CM*H50CM.
Avi spiegel rechthoek met LED, dimbaar en spiegelverwarming 70 x 50 cm mat zwart

| Artikelnummer | 38.4190 |
|---|---|
| FamilyId | SPF34 |
| EAN | 8719956084874 |
| Afmeting | 70x50 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant