De Rain thermostatische kraan heeft een robuuste uitstraling wat past bij een industriële look. De temperatuurknop heeft een veiligheidsblokkering op 38 graden. De kranen van Wiesbaden staan voor een uniek design en goede kwaliteit. De zwarte afwerking is erg krasgevoelig. Als er gereedschap op de onderdelen moet worden gebruikt om te installeren, zorg voor enige bescherming op deze onderdelen voordat u het product aandraait.
Rain Thermostatische Badmengkraan Mat-Zwart

| Artikelnummer | 29.3611 |
|---|---|
| EAN | 8719956085024 |
| Breedte | 29.1 cm |
| Hoogte | 8.8 cm |
| Lengte | 18.9 cm |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant