Bij deze set is inbegrepen:
Glijstang & glijstuk
3-standen verstelbaar handdouche
Luxe mat-zwarte kunststof doucheslang 150cm
Bevestigingsmateriaal t.b.v. wandmontage

| Artikelnummer | 29.3620 |
|---|---|
| EAN | 8719956085000 |
| Breedte | 15.9 cm |
| Hoogte | 64.9 cm |
| Lengte | 10.1 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant