R-line fontein L&R inclusief zwart frame met kraangat van Best Design heeft een rechthoekige vorm. Het praktische van de R-line dat de fontein met het kraangat zowel links als rechts te plaatsen is. Bovendien kunt u ook uw handdoek op de frame kwijt. Afmetingen: B36CM*H20CM*D18CM. Kleur: glans wit, frame is mat zwart.
R-Line Fontein L&R Inclusief Zwart Frame Met Kraangat

| Artikelnummer | 4008500 |
|---|---|
| EAN | 8719323064874 |
| Afmeting | 36x18x9 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!