De Quick-oceanic-100 van Best Design is een badkamermeubel inclusief wastafel met 2 soft close laden. Dit mooie greeploze badkamermeubel is voorzien van een hoog kwalitatief MDF onderkast omtrokken met hoogglans lak Grenen. Het materiaal van de wastafel is van keramiek en is glans wit. Keramiek heeft als voordeel dat het onderhoudsvriendelijk is. Door de gesloten poriën kan vuil en bacteriën niet in het materiaal doordringen Er wordt bevestigingsmateriaal meegeleverd zodat u alles bij de hand heeft. Ook verkrijgbaar in 65x45x56cm en 80x45x56cm.
Quick-Greeploos Meubel Onderkast + Wastafel 100 Cm Oceanic-A

| Artikelnummer | 4005900 |
|---|---|
| FamilyId | BADKF36 |
| EAN | 8719323062788 |
| Afmeting | 100x45x56 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 56 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Aantal Kraangaten | 1 |
| Primaire kleur | Houtlook |
| Verstelbare ophangsysteem | Nee |
| Wasbak vorm | Rechthoek |
| Aantal Lades | 2 |
| Inclusief | Softclose |
| Garantie | 2 Jaar |
| Aantal gebruikersplaatsen | 1 |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant