De Quick-glans-wit-100 van Best Design is een badkamermeubel inclusief wastafel met 2 soft close laden. Dit mooie greeploze badkamermeubel heeft een stijlvol rechthoekig model, waarmee u uw design badkamer kunt creëren. Het materiaal van de wastafel is van keramiek en is glans wit. Er wordt bevestigingsmateriaal meegeleverd om de kast op te hangen. Ook verkrijgbaar in 65x45x56cm en 80x45x56cm.
Quick-Greeploos Meubel Onderkast + Wastafel 100 Cm Glans-Wit

| Artikelnummer | 4005500 |
|---|---|
| FamilyId | BADKF36 |
| EAN | 8719323062535 |
| Afmeting | 100x45x56 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 56 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Aantal Kraangaten | 1 |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Verstelbare ophangsysteem | Nee |
| Wasbak vorm | Rechthoek |
| Aantal Lades | 2 |
| Inclusief | Softclose |
| Garantie | 2 Jaar |
| Aantal gebruikersplaatsen | 1 |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant