De Quick-Black-80 van Best Design is een badkamermeubel inclusief wastafel, met 2 soft close laden en een greeploos design. De Quick-Black heeft een strakke industriële look die in iedere badkamer past. De wastafel heeft voldoende ruimte om accessoires op te plaatsen. Het materiaal van de wastafel is van keramiek en is glans wit. Ook verkrijgbaar in 65x45x56cm en 100x45x56cm.
Quick-Black-Greeploos Meubel Onderkast + Wastafel 80 Cm Mat-Zwart

| Artikelnummer | 4007340 |
|---|---|
| FamilyId | BADKF35 |
| EAN | 8719323063815 |
| Afmeting | 80x45x56 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 56 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Aantal Kraangaten | 1 |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Verstelbare ophangsysteem | Nee |
| Wasbak vorm | Rechthoek |
| Aantal Lades | 2 |
| Inclusief | Softclose |
| Garantie | 2 Jaar |
| Aantal gebruikersplaatsen | 1 |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant