Quali wandcloset 50 cm inclusief zitting van Best Design heeft een compact design. Het toilet wordt geleverd met een soft close zitting wat er voor zorgt dat de zitting niet hard op het toilet valt. De Quali is van keramiek wat als voordeel heeft dat het hygiënisch, krasbestendig en onderhoudsarm is. Bovendien is de Quali een diepspoel toilet, wat wil zeggen dat de Quali geen plateau in de wc-pot heeft om “de grote boodschap” op te vangen, deze valt direct in het water van de wc-pot. Afmetingen: B35CM*H38CM*D50CM. Kleur: glans wit.
Quali Wandcloset 50 Cm Incl.Zitting

| Artikelnummer | 4001360 |
|---|---|
| EAN | 8718274539868 |
| Afmeting | 35x50x38 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant