Q-More waterval muuruitloop chroom t.b.v. douche en bad van Best Design. Met de waterval creëert u de ultieme wellnesservaring in uw badkamer. De muuruitloop bevestigd u eenvoudig aan uw wand. Afmetingen: H9CM*B13,3015,5CM*D15,5CM.
Q-More Waterval Muuruitloop Tbv.Douche En Bad

| Artikelnummer | 3860610 |
|---|---|
| EAN | 8718274531961 |
| Afmeting | 13.3/15/5x15.5x9 cm |
| Breedte | 15.5 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Diepte | 15.5 cm |
| Lengte | 15.5 cm |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | CE-keurmerk |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant