Project opbouwdouchebak van Best Design vierkant is een douchebak van SMC. Bacteriën en zeepresten hechten zich moeilijk aan het oppervlak waardoor een SMC douchebak hygiënisch is. Een SMC douchebak is sterker en duurzamer dan een douchebak van acryl en zal langer meegaan. Een SMC douchebak is anti-slip wat de douchebak extra veilig maakt. De afvoer zit in de hoek en wordt zonder sifon geleverd. Verkrijgbaar in de afmetingen: L80CM*B80CM*H14CM, L90CM*B90CM*H14CM, L100CM*B100CM*H14CM. De project is verkrijgbaar in kwartrond en vierkant. Kleur: wit.
Project Opbouwdouchebak Vierkant 100X100X14 Cm

| Artikelnummer | 4003390 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF246 |
| EAN | 8719323061279 |
| Afmeting | 100x100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | Acryl |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
| Exclusief | Sifon |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!