Deze inloopdouche van Wiesbaden heeft geen profiel en heeft een chromen stabilisatiestang. De stang is verstelbaar en de wand wordt met chromen scharnierpunten bevestigd. Het veiligheidsglas is 8 mm dik. Verkrijgbaar in de afmetingen: B80CM*H200CM, B90CM*H200CM, B100CM*H200CM, B120CM*H200CM.
Profielloze Inloopdouche 800X2000 8Mm Nano Glas

| Artikelnummer | 20.3876 |
|---|---|
| EAN | 8718858079155 |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant