Deze profielloze draaibare badwand van Wiesbaden is de ideale oplossing als u uw bad ook als douche wilt gebruiken. Na het douchen kunt u de badwand naar binnen toe draaien zodat deze niet in de weg staat. Het veiligheidsglas van 6 mm kan bij een eventuele harde tik tegen een stootje. De wand is afgewerkt met chromen elementen. Afmeting: B80CM*H150CM.
Profielloze Draaibare Badwand 800X1500 6Mm Nano

| Artikelnummer | 20.3916 |
|---|---|
| EAN | 8719323039339 |
| Afmeting | 80×150 cm |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant