Proba wastafel is een grote, platte, rechthoekige wastafel met een strakke belijning. De wastafel is van keramiek. Keramiek heeft als voordeel dat het onderhoudsvriendelijk is. Door de gesloten poriën kan vuil en bacteriën niet in het materiaal doordringen. De Proba is uiterst geschikt om bijvoorbeeld op een zelf gemaakt meubel of plank te plaatsen. Afmetingen: B100CM*H9CM*D45CM. Kleur: glans wit.
Proba Opbouw Wastafel 100X45X9Cm

| Artikelnummer | 3860555 |
|---|---|
| EAN | 8718274537574 |
| Afmeting | 100x45x9 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Glans-Wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant