Power vrijstaande badkraan chroom heeft een robuuste uitstraling. Zoals de naam het al zegt is het een stevige kraan voor bij uw vrijstaande bad. De kraan is voorzien van een draaiknop om de temperatuur van het water af te stemmen en een handdouche. Afmeting: H120CM. Kleur: chroom.
Power Vrijstaande Badkraan

| Artikelnummer | 3804510 |
|---|---|
| EAN | 8718274532074 |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Lengte | 21.5 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | Chroom |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!