Porta hoek fontein heeft een modern design. De fontein is van keramiek en is makkelijk schoon te maken. Het assortiment van Wiesbaden bestaat uit diverse opbouwkranen, clickwastes en sifons die u kunt combineren met de hoekfontein. Afmetingen: B35CM*H14,5CM. Kleur: wit.
Porta Hoek-Fontein 35X35X14.5 Wit

| Artikelnummer | 32.3522 |
|---|---|
| EAN | 8717306084734 |
| Afmeting | 35x35x14 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 14.5 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant