Plug & beker-sifon 5/4 * 32 mm chroom heeft een afneembare plug. Een sifon dient als stankafsluiter om nare geuren te voorkomen, dit komt doordat er water wordt vastgehouden in de sifon waar de luchtjes niet doorheen kunnen komen. Verkrijgbaar in de kleuren: wit (kunststof) en chroom.
Plug & Beker Sifon (2 In 1) 5/4 X 32 Mm

| Artikelnummer | 3802202 |
|---|---|
| EAN | 8718274532050 |
| Afmeting | 6.5x27.6x14.1 cm |
| Breedte | 6.5 cm |
| Hoogte | 14.1 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant