Pira wand koudwaterkraan toiletkraan chroom van Best Design creëert een industriële look voor uw toiletruimte. Het voordeel van een wand toiletkraan is dat alle leidingen netjes weggewerkt zijn. Combineer de kraan met de juiste accessoires in uw toiletruimte en u heeft een complete toiletruimte. Afmetingen: D18,6CM. Kleur: chroom.
Pira Wand Toiletkraan

| Artikelnummer | 4003640 |
|---|---|
| EAN | 8719323060975 |
| Breedte | 7.5 cm |
| Hoogte | 10.8 cm |
| Diepte | 18.6 cm |
| Lengte | 18.6 cm |
| Type kraan | Koud water kraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!