Zowel staand als hangend te gebruiken
Met schakelaar
Met wegklapbare vloersteun

| Artikelnummer | 38.4130 |
|---|---|
| EAN | 8718858075133 |
| Afmeting | 42x160 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Diepte | 4 cm |
| Materiaal | Glas/Aluminium |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant