Ore Vloerbuis Rvs-304 800X200X32 Mm

| Artikelnummer | 3802204 |
|---|---|
| EAN | 8718274532173 |
| Afmeting | 80×20 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Primaire kleur | RVS |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | 3802204 |
|---|---|
| EAN | 8718274532173 |
| Afmeting | 80×20 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Primaire kleur | RVS |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant