One Radiator Gebogen Model Glans-Wit 60X77Cm

| Artikelnummer | 4004350 |
|---|---|
| FamilyId | DERF8 |
| EAN | 8719323061613 |
| Afmeting | 60x77 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Vermogen | 445W |
| CE-keurmerk | Met Bevestigingsmateriaal |
| Aansluiting | Midden-onder aansluiting |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant