Rhea XXS one-pack fontein van Wiesbaden heeft alles wat u nodig heeft om uw toiletfontein te installeren. Het pakket bestaat uit bevestigingsmateriaal, de Rombo opbouwkraan uit het assortiment van Wiesbaden, een fontein, een clickwaste en een sifon in dezelfde lijn. Een one-pack is niet alleen praktisch maar ook voordeliger in prijs. Het kraangat zit aan de linkerkant. Afmetingen: B30,5CM*H11CM*Diepte18CM.
One-Pack Rhea Xxs L + Rombo Kraan

| Artikelnummer | 32.3592 |
|---|---|
| EAN | 8718858070015 |
| Afmeting | 30.5x18x11 cm |
| Breedte | 30.5 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant