Nostal wastafel op zuil is een wastafel met een nostalgische look. De wastafel op zuil is van keramiek. Keramiek heeft als voordeel dat het onderhoudsvriendelijk is. Door de gesloten poriën kan vuil en bacteriën niet in het materiaal doordringen. De Nostal wastafel past in iedere nostalgische of vintage badkamer. Afmetingen: B63CM*H83CM*D51CM. Kleur: glans wit.
Nostal Wastafel Op Zuil 63X51X83Cm

| Artikelnummer | 3862190 |
|---|---|
| EAN | 8718274536997 |
| Breedte | 63 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Diepte | 51 cm |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Glans-Wit |
| Met Overloop | Ja |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant