Verstelbaar van 78 - 82cm
Links- en rechtscharnierend
Deur voorzien van liftsysteem
naar binnen- of naar buiten scharnierend
(kan niet beide)
8mm veiligheidglas
met NANO (anti-k

| Artikelnummer | 20.3826 |
|---|---|
| EAN | 8718858070268 |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 202 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja, verstelbaar 780 - 820 mm |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Materiaal Handvaten | Hoogwaardig aluminium |
| Openingswijze | Binnen of buiten |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Breedte Deuropening | 750 MM |
| Plaatsing deur | Links of Rechts |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | CE-keurmerk |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!