Verstelbaar van 68 - 72cm
Links- en rechtscharnierend
naar binnen- of naar buiten scharnierend
(kan niet beide)
Deur voorzien van liftsysteem
8mm veiligheidglas
met NANO (anti-k

| Artikelnummer | 20.3825 |
|---|---|
| EAN | 8718858070251 |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 202 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja, verstelbaar 680 - 720 mm |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Materiaal Handvaten | Hoogwaardig aluminium |
| Openingswijze | Binnen of buiten |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Breedte Deuropening | 650 mm |
| Plaatsing deur | Links of Rechts |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | CE-keurmerk |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant